Proč u mne nakupovat

Dvoje omalovánky a dáreček za 20 Kč

Mojí prioritou je, aby si naše omalovánky pro své dítě mohl bez ohledu na svoji finanční situaci dovolit koupit každý rodič. Již od roku 2012 prodávám dvoje omalovánky za výhodnou cenu 20 Kč v dárkovém balení obsahujícím malý dáreček. V případě, že mi rodič nebo spokojené dítě dá o nějakou korunku na více, snažíme se obdarovávat sociálně slabé rodiny, které si nemůžou dovolit svému dítěti omalovánky zakoupit. V běžném obchodě zakoupíte jednu omalovánku za 15 Kč, u mě ale za tuto cenu máte 2 typy omalovánek – např. Krtek se raduje a Krtek a štika.

Podpoříte dobrou věc

Mým cílem od samého začátku podnikání je, aby počet mých spokojených zákazníků co nejvíce rostl. Nejen v odvětví dětských omalovánek je v současné době běžné pracovat s marží ve výši 100 až 150%, to není můj případ. Z jednoho balení omalovánek mam čistý zisk 6 Kč. Z tohoto zisku si financuji svůj velmi nákladný a náročný životní styl a přispívám na dobročinné projekty. V minulém roce jsem rozdal z příspěvků spokojených zákazníků dárky v hodnotě 37 900 Kč – pro Vaši představu se jednalo o 2 000 kusů pastelek, 25 kg bonbonů či 13 kg čokoládových tyčinek. Od roku 2015 jsem se rozhodl z každého prodeje dávat 2 Kč na charitativní účely. Dnes mám 2 950 stálých zákazníků a přeji si, aby spokojených zákazníků do budoucna přibývalo.

Rezervace přes internet a sms

Rád svým zákazníkům pomocí těchto stránek usnadnil rezervaci vybraných omalovánek. Najdete zde každý týden nové typy omalovánek, které si budete moci pomocí formuláře či sms rezervovat a posléze vyzvednout.